Idealna propozycja książki

Idealna propozycja książki

Kobiety lubią książki, gdzie dużo się dzieje. Niezależnie od tego jaka jest tematyka danego dzieła, utworu – kobiety bardzo chętnie je przeczytają. Przy czym należy pamiętać, że nie wszystkie kobiety tak samo mocno chcą czytać powieści sensacyjne. Jedne je lubią, a inne stwierdzą, że jednak wolą czytać coś zupełnie innego. Wybierając książkę na prezent możemy kierować się gustami – jeżeli takowe znamy. Możemy również wybrać książkę, która ma dobre oceny. Do takich książek na pewno należy “Narzeczona na chwilę“. Jej autorką jest Monika Serafin.

Polski romans na zagranicznym rynku

Autorką jest wspaniała, polska kobieta, która doskonale wie jak pisać, aby zainteresować swoich czytelników. Akcja tej powieści rozgrywa się jednak daleko stąd, aż za oceanem. Mackenzie Wilson to młoda studentka, która ma ambitne plany zawodowe na przyszłość. W pierwszej kolejności ma jednak zamiar skończyć ukochane studia. Jednak nie wszystko idzie po jej myśli tak jak ona chciała. Jej siostra i jej mąż mają tragiczny wypadek samochodowy. W jego konsekwencji kobieta musi musi przerwać studia i zająć się swoją malutką i bardzo sympatyczną siostrzenicą. Oznacza to fakt, że MacKenzie musi jak najszybciej znaleźć pracę. Trafia jej się praca sprzątaczki w jednym z biurowców. Dziewczyna miała inne aparycje, ale najważniejsze, ze otrzymuje pieniądze na czas. W tymże właśnie biurowców poznaje prezesa firmy – Quintena Warricka. Po krótkiej wymianie zdań ten czyni ją swoja asystentką. Kobieta cieszy się, że jej los się odmieni i będzie mogła zapewnić siostrzenicy jeszcze lepsze życie. Współpraca MacKenzie i Quintena układa się naprawdę wspaniale.

Udawana miłość

Mężczyzna dowiaduje się pewnego dnia, że dziadek przepisze na niego swoje udziały w firmie tylko pod jednym warunkiem – jeżeli do 30 urodzin zmieni stan cywilny na żonaty. Nie zostało wiele czasu, bo już za dwa tygodnie Quentin obchodzi urodziny. Mężczyzna razem z Tierrym – swoim najlepszym przyjacielem obmyślają wyjście z całej tej sytuacji. Quentin nie zamierza stracić tak dużej szansy, ale nie wie co ma zrobić. W trakcie rozmowy dwóch przyjaciół do gabinetu wchodzi MacKenzie. Mężczyźni już chyba wiedzą kogo prosić o pomoc. Jednak Czy MacKenzie nawet za sowite wynagrodzenie będzie chciała udawać miłość i co więcej wziąć ślub ze swoim nowym szefem? Może warto się poświęcić – chociażby dla dobra małej siostrzenicy? “Narzeczona na chwilę” to wspaniała powieść o tym jak dziwnie i pokręcenie mogą ułożyć się losy ludzi. Z samego dna na sam szczyt i to z człowiekiem, który być może pokocha nas prawdziwą miłością.

Book obraz autorstwa freepik - www.freepik.com
Author Image
Aldona